C63 AMG Drift Simulator

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Process Games
Araba yarışı oyunlarında yer almayı seven arkadaşlarımız için muhteşem bir oyun olan C63 AMG Drift Simulator oyununa sizde sahip olun.

Araba yarışı oyunlarında yer almayı seven arkadaşlarımız için muhteşem bir oyun olan C63 AMG Drift Simulator oyununa sizde sahip olun.

Android işletim sistemine sahip olan mobil cihazınıza ücretsiz olarak indirip keyifle oynayabileceğiniz C63 AMG Drift Simulator oyununa sizde sahip olun. C63 AMG Drift Simulator oyunu siz oyun sever arkadaşlarımıza 3 boyutlu drift yapma deneyimi yaşatabiliyor. Oyunumuz sadece Android mobil cihazlarda oynanabilen simülasyon oyununda Mercedes - Benz C63?ün yanı sıra BMW M3 E46, Volkswagen Scirocco benzeri araçlar ile de heyecan dolu bir araba sürüşü deneyimi yaşatıyor.

Araba sürüş ve araba yarışı oyunları oldukça sık geliştirilen oyun türlerinden biridir. Fakat bu kadar sık olmalarına rağmen kaliteli oyun sayısı bir hayli az olmakla beraber indirilme sayıları da düşük. C63 AMG Drift Simulator yarış oyununun grafikleri ve ses efektleri özenli bir şekilde geliştirilmiş olup indirilme sayısı da yüksektir. Gerçek hayatta da en sevilen araba markalarına sahip olup bu arabalar ile yolların tozunu attırabilirsiniz. Oyunumuz sizlere özgürce araba sürme şansını tanıyor. Sizde C63 AMG Drift Simulator oyununa sahip olarak eğlenceli bir oyun oynayabilirsiniz. 

C63 AMG Drift Simulator indir